Oferty pracy

RSS

RSS

Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Ciebie stanowisko, możesz przesłać zgłoszenie rekrutacyjne, co umożliwi nam wykorzystanie Twoich dokumentów w przyszłych rekrutacjach.
W tym celu zaznacz odpowiednią zgodę w poniższym formularzu, na wykorzystanie przesłanych dokumentów w Twoim zgłoszeniu w przyszłych rekrutacjach, przed jego wysłaniem.
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji na jedno z powyższych stanowisk prosimy o przesyłanie swojego zgłoszenia rekrutacyjnego poprzez poniższy formularz - informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Przed przystąpieniem do procesu rekrutacji osoby ubiegające się o zatrudnienie proszone są o zapoznanie się z klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania przez spółkę „INTOP Warszawa” Sp. z o.o., danych osobowych zamieszczanych przez kandydatów do pracy w zgłoszeniu rekrutacyjnym.
Udział w procesie rekrutacyjnym jest dobrowolny.
Wysłanie zgłoszenia aplikacyjnego kandydata do pracy jest jednoznaczne z dobrowolnym, konkretnym, świadomym i jednoznacznym okazaniem woli (wyrażeniem zgody) udziału w procesie rekrutacyjnym oraz akceptacją przedstawionych zasad przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy.
Przetwarzanie danych osobowych osoby ubiegającej się o zatrudnienie (kandydata do pracy) odbywa się z poszanowaniem jej prawa do prywatności oraz na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa polskiego i europejskiego.

Oferty pracy
* - wymagane pola